info@atlaspico.com روبروی مارک آنتالیا ، خیابان 470 ، آپارتمان إرکال ، بلوک B ، طبقه سوم ، واحد 15 90-2423249207+

املاک و مستغلات

ناصر میقان دوشنبه 11 اسفند 1399 0 نظر

ترکیه یکی از مقاصد مهم برای مهاجرت در میان ایرانیان است و یکی از روش های سریع اخذ اقامت ترکیه ، خرید ملک است.و یکی از روش های سریع اخذ اقامت ترکیه ، خرید ملک است.

خرید و فروش ملک در ترکیه

اطلس پیکو به عنوان مشاوری پر سابقه در زمنیه خرید ملک در استانبول ، آنتالیا ، کمر ، آلانیا ، ازمیر و آنکارا از ابتدا تا انتهای این مسیر همراه شماست.

ترکیه به عنوان یک کشور با میراث فرهنگی جذاب، آب و هوای مطلوب و سواحلی زیبا شناخته شده است. مکان های جذاب این کشور، به خصوص در شهرهایی چون آنتالیا ، استانبول، بدروم و فتحه و ازمیر هر ساله پذیرای گردشگران زیادی از سراسر دنیاست. خرید ملک در ترکیه یکی از روش های سرمایه گذاری و اخذ اقامت و تابعیت در این این کشور می باشد. خرید آپارتمان در ترکیه یکی از سریع ترین راه ها برای کسب یکی از قدرتمند ترین پاسپورت های دنیا است. اجاره ملک در ترکیه نیز می تواند سبب اخذ اقامت موقت در ترکیه شود، نکته ای که باید در مورد سرمایه گذاری در ترکیه در نظر داشته باشید این است که همانطور که می دانید اقامت یک کشور با تابعیت متفاوت است و با اخذ شهروندی و تابعیت یک کشور شما از یک سری حقوق برخوردار خواهید شد، همچنین شما با تابعیت می توانید به بسیاری کشورهای دیگر سفر کنید اگرچه همچنین برای سفر به کشورهایی مانند آمریکا، کانادا و استرالیا نیاز به ویزا خواهید داشت.

خرید و فروش ملک در ترکیه با اطلس پیکو

شرکت اطلس پیکو برای تمام سرمایه گذاران و متقاضیانی که قصد خرید ملک در ترکیه را دارند و از این طریق بخواهند اقامت خود و خانواده محترم خود را به دست آورند ، خدماتی را فراهم آورده تا شما هم میهنان بتوانید با خیال آسوده تری به بررسی قوانین و شرایط مهاجرت به ترکیه و خرید ملک در ترکیه گام بر دارید. استفاده از خدمات یک موسسه حقوقی در راستای خرید ملک در ترکیه می تواند ضریب امنیت این پروسه را افزایش دهد. همانطور که اشاره گردید اخذ یک وکیل می تواند کمک شایانی به افراد جهت خرید ملک در ترکیه نماید و قدم های مناسب را در این زمینه بردارد. شرکت اطلس پیکو قبل از عقد قرار داد در زمینه خرید ملک با برگزاری جلسات متعدد در راستای سرمایه گذاری در ترکیه و بررسی شرایط و استاندارد های سرمایه گذاری در کشور ترکیه و مقایسه آن با دیگر کشورهای دنیا آماده ارائه خدمات می باشد. به همین جهت متقاضیان می توانند با شرکت در جلسات مشاوره تخصصی تمامی جوانب، خطرات، مزایا و معایب خرید ملک در ترکیه را بررسی نمایند و با کسب اطلاعات دقیق و در صورت نیاز با مقایسه با سایر کشورهای دیگر با اطمینان خاطر هر چه بیشتر اقدام به خرید و سرمایه گذاری نمایند. همواره برگزاری جلسات تخصصی با کارشناسان ارشد و وکلای شرکت اطلس پیکو می تواند متقاضیان را در مسیر مطمئن قرار دهد. در صورت تصمیم گیری برای خرید ملک در ترکیه ، تمامی مراحل خرید ملک و اخذ اقامت و تابعیت توسط شرکت اطلس پیکو انجام می شود.

0